Zouma chwali ducha zespołu Chelsea i czekamy na Wembley

Wczoraj Chelsea pokonać Liverpool 1: 0 po dogrywce i upewnić się dotrzeć do finału Pucharu Ligi Angielskiej. Czyste konto pomógł utrzymać londyńczyków i 20-letni środkowy obrońca Kurt Zouma, dla których ostateczny start był pierwszy mecz na Wembley. Francuski obrońca pochwalił również drużyny za wspaniały zespół opanował meczu…

Capital One Cup półfinał rozgrywany jest na dwóch gier, klasyczny styl do domu – na zewnątrz, ale po 90 minutach odwetu nie stosuje się zasadę zdobytych goli zdobytych w poddaszu przeciwnika [Dlatego po wynikach 1: 1 na Anfield i 0: 0 na Stamford Bridge wydłużony; w ustalonym czasie, ale postanowił przetworzyć jeden cel Chelsea Branislav Ivanović.

Po jego boku po prawej stronie obrony grał młodzik Kurt Zouma, którzy w ostatnich tygodniach coraz raportu Jose Mourinho coraz częściej. „Jestem szczęśliwy, że grałem w dwóch poprzednich meczach, ale muszę dalej pracować całkowicie zapełniony. Kiedy gram, jestem pewny siebie. Trener dał mi szansę i muszę zawsze udowodnić, że jestem gotowy,” jest jasne Zoumovi .

Semi League cup młodzik namlsalo; Szczególnie, że posiada lepszą wydajność Po wymuszając sprzężenie ze FA Cup třetiligovým Bradford (2: 4). „To był niesamowity mecz. Jesteśmy zadowoleni, że wygraliśmy i zachował czyste konto.Po poprzedniej porażce, po prostu musiał odnieść sukces. Mamy spełniony cel i jesteśmy bardzo zadowoleni. „

” Te rodzaje meczów są zawsze trudne taktycznie i mentalnie miejscu i jestem dumny, że mogę grać w nim. W pierwszej połowie broniliśmy się bardzo dobrze w drugiej połowie, to mamy dobrą wydajność we wszystkich aspektach. Wszyscy gracze w lewo na krew pitch „ przetoczyła łuk Zouma i nie daleko od prawdy. Strzelec Ivanović w jednej z walk plastrami śródstopia i po meczu miał Boot pełnej krwi.

Jego start w sobotnim przeboju Premier League z Manchesterem City i jest w niebezpieczeństwie – a także udział inne lekko rannych Cesc Fabregas i Filipeho Luís w finale Capital One Cup, które odbywają się na stadionie Wembley w dniu 1 marca, jednak będzie on dostępny dla wszystkich..Chelsea będzie konkurować z lepszym z pary Sheffield United – Tottenham, zespoły mają rewanżu na temat programu wieczorem. Pierwszy mecz na White Hart Lane, zarządzany przez jeden cel Townsend lepiej w domu.

Kurt Zouma na słynnym stadionie kiedykolwiek grał i ma specjalną motywację. “Na Wembley’ve nigdy nie było,” potwierdzone. „Mam nadzieję, że mam okazję go poznać. Na samą myśl robi mi niesamowite i szalone,” zakończył byłego korek Staint-Etienne, który w tym sezonie grał dla Chelsea 13 walk, w których zdobył 2 bramki.