Wczasy w górach z dziećmi

Jak każdy rodzic wie, biorąc swoje dzieci na wakacje może być dość męczące doświadczenie, od etapu planowania aż do wykonania i następstwami. Wybierając miejsce na wakacje dla Ciebie i Twojej rodziny może być trudne, ale nie zawsze są atrakcje, które zapewnią Tobie i Twoim dzieciom z dużą dozą przyjemności. Jednym z tych miejsc przyjaznych rodzinie jest Park Narodowy Olympic, Waszyngton.

Zwiedzający mogą promem z Seattle i, co najważniejsze, być przygotowanym na deszczową pogodę: średnia roczna suma opadów wynosi 140 cali, prawie trzy razy więcej niż w stolicy stanu, Olympia. Punktem kulminacyjnym Hoh Rainforest jest Sala Mojżesza Tour, i Crescent Lake, który jest tak głębokie ludzie uwierzyć, że to bez dna. Hurricane Ridge zapewnia wspaniałe widoki na Olimp i choć większość obozu gości, nie jest wielki w pobliżu zakwaterowania w pobliżu Port Angeles.

Orlando jest chyba jednym z najbardziej oczywistych miejsc, aby zabrać dzieci, ale nie pozwól, przyjemny chaos DisneyWorld wyprzedzić swoje życie. Istnieje wiele Mickey-wolnych miejsc, że zarówno rodzice i dzieci mogą korzystać, jak Polinezji Resort, w południowo-Sea Island stylu Resort Hotel z serwisu jednotorowe, a Wilderness Lodge, rustykalnym przełomie loży wieku wraz z totemu Polaków. Dodaj do tego radości Sea World, Cape Canaveral i Kennedy Space Center, i masz własne Orlando wczasy w górach z dziećmi, które nie musi mieć nic wspólnego z Disneyem w ogóle.

Oczywiście, jednym z najważniejszych pielgrzymek, że każde dziecko powinno zrobić to Graceland: ale nawet jeśli ty i twoje dzieci nie mają żadnego interesu w wizyty w domu wielkiego barda rock ‘n’ roll, Memphis wciąż ma wiele do zaoferowania na wakacje dla rodzin z dziećmi. Sprawdź rock ‘n’ Muzeum duszy, po prostu w pobliżu Sun Studio, gdzie Elvis nagrany, aby uzyskać wgląd w spuściźnie muzycznej Ameryki. Narodowe Muzeum Praw Obywatelskich, położony w Lorraine Motel, gdzie Martin Luther King został zamordowany w 1968 roku, to kolejna atrakcja, że ​​nie powinno być pominięte, ponieważ są tajne tunele w Slavehaven, jednego z najciekawszych miejsc leżących wzdłuż linii metra.

Jeden z powyższych miejsc wypoczynku z pewnością odwołać się do swoich dzieci, ale jeśli nie, to nie jest kolejna premiera amerykańska turystycznym, że zarówno dzieci jak i dorośli będą trudno nie kochać: Hershey, Pensylwania. Dom amerykańskich miłośników czekolady zapewnia wspaniały rodzinnych wakacji i istotne miejsce do odwiedzenia dla każdego amerykańskiego dziecka. Na Hershey niektórych tajnych funkcjonowania produkcji czekolady są objawione przez serię Charlie i fabryka czekolady, jak wycieczki i degustacje. Po wycieczce, odwiedzić Hershey Park, park rozrywki zaprojektowane specjalnie na wizyty rodzin i pracowników w fabryce.

Jeśli nadal stara się wymyślić nowych i odważnych pomysłów na święta dzieci “, wiele hoteli oferuje specjalne usługi, które mogą prowadzić cię do najlepszych atrakcji dla całej rodziny w określonej lokalizacji, takie jak Embassy Suites Dzieci-Eye View czyniąc Twoje wybory wakacje że o wiele łatwiej.