W zespole Malki Mckaya zebrane aktualni pracusie

W zespole Malki Mckaya zebrane aktualni pracusie, które potrafią narzucić walkę zupełnie dowolnego przeciwnika. Sam oczywiście warto Craig Bellamy – napastnik stojący w walijskiej piłkarskiej hierarchii, gdzieś w pobliżu legendarnego Ryana , prawdziwy wojownik, system gracz w magazynku Mckaya. Rekordowa samo podpisanie Steve ‘ a z Tottenhamu po raz kolejny podkreśla ambicje czerwono-niebieskich na sezon. I oczywiście pojawienie się “Cardiff” w APPLE oznacza zbliżające się welch derby z “Swansea”, który kibice obu drużyn czekali.

Angielska Premier League, słowo wstępne. Część pierwsza
Wydawało się, że w zeszłym sezonie “” nieszczęścia nie da się uniknąć – zespół w trakcie sezonu szalenie gorączkowało, na emeryturę został wysłany, wydawało się, nietykalny Martin O ‘ Neill i na finałowy odcinek “koty” wychodziły w złożeniu. Ale na “Stadion Światła” zbawiciel przyszedł w osobie Paolo Di . Ohydny włoch z podróży kazał mówić o sobie i swoim “Sunderland” pokonał w derbach po raz pierwszy od wielu lat “Newcastle” z wynikiem 3:0, a po jeszcze był bity i “Everton” Davida . Pomimo wysmarowanej zakończenie, Di pozostawił o sobie bardzo wrażenie i jest gotowy dalej budować zespół według własnego uznania. w jego polityce transferowej prześledzić zakład na to, co rodzice i zawodników, takich jak on sam, co w połączeniu z presją, która włoch ma na weteranów “Stadium of Light” mówi o tym, że włoch chce zbudować zespół, w którym na polu będzie 11 wojowników, gotowych bezwzględnie wykonywać rozkazy swojego dowódcy.

Nie ma wątpliwości, że w nowym sezonie “czerwono-biali” staną się zupełnie inną drużyną z motywacją i stuprocentowym nastawieniem na każdy mecz, a sam Di daje wiele powodów do głośnych tytułów.

Angielska Premier League, słowo wstępne. Część pierwsza
Szybko w zeszłym sezonie do elity piłkarskiej “święci”, nie bez przygód w stanie utrzymać za sobą miejsce w wyższej lidze. Przetrwały w trakcie mistrzostw opieki Martina , wymienionego w końcu na Mauricio , “Southampton” był w stanie utrzymać się w Premier League, otwierając teraz nową stronę w rozwoju klubu. Klub z St. Marys Stadium” wzmógł się i zachował wszystkich liderów, a w połączeniu z podręcznika “świętych” można oczekiwać od zespołu głośnych niespodzianek w nadchodzącym sezonie. Zakup w tym sezonie były punktowe, ale na tyle głośno – stan czerwono-białych zasilił obrońca “Lyon” i pomocnik szkockiego Celtikiem Wiktor , były jednym z najlepszych w składzie “celtów” w tegorocznej Lidze mistrzów. A jeśli wziąć pod uwagę, że w zespole istnieje wykonawcy poziomu Gaston Ramirez i Ricky ‘ ego Lamberta, swoją grą połączenie w reprezentacji Anglii, okazuje się bardzo sympatyczny zespół. A przecież w “Southampton” i jeszcze aktualni pracusie w obliczu i , które wyraźnie nie staną się zbędne w talii hiszpańskiego specjalisty. opisał cele drużyny na sezon w stylu “być jak najwyżej” – Liga mistrzów oczywiście jest mało prawdopodobne, świeci “świętym”, ale to za Ligę Europy “Southampton” powalczyć w stanie. Zobaczysz – ta drużyna da jeszcze wiele niespodzianek w nadchodzącym APPLE.