W przypadku kategorycznej odmowy szkoły

1

Musimy zapytać, kim chce być dziecko i powiedzieć mu, które nauki pomogą osiągnąć cel. A także, aby powiedzieć, że wiedza wszystkich innych nauk pomoże być erudycyjnym i interesującym rozmówcą, który może stać się liderem w klasie lub w swoim środowisku.

W przypadku kategorycznej odmowy szkoły, konieczne jest znalezienie przyczyny od nauczyciela i samego dziecka. Być może był konflikt z kolegami z klasy, nauczycielem lub trudnościami w nauce. Może warto zatrudnić nauczyciela, ponieważ dzieci nie postrzegają swoich rodziców jako asystentów uczących się.

Bardziej zainteresowany życiem osobistym dziecka, aby być świadomym wszystkich zmian i pojawiających się problemów.

Wiele kobiet dostaje mężczyzn, którzy mają dzieci z poprzedniego małżeństwa. To normalne zjawisko, o ile kobieta zachowuje się w takiej sytuacji właściwie. Przecież wielu próbuje zabronić człowiekowi spotkania z jego dziećmi, a to jest złe. Dzieci nie powinny cierpieć z powodu złych decyzji dorosłych.

Jak poprawić relacje z dziećmi jej męża z poprzedniego małżeństwa?

Z naszego artykułu dowiesz się, co uwzględnić w kontaktach z dziećmi jej męża i jak sprawić, by relacje z nimi były normalne. Więcej artykułów na ten temat baby.

Należy pamiętać, że jeśli nie jesteś przyczyną rozwodu obecnego męża z jego poprzednią żoną, to zaprzyjaźnienie się z dziećmi małżonka nie będzie trudne. Najważniejsze, że ty i ich matka tego chcecie.

Ale jeśli, dzięki tobie, dzieci straciły ojca i pełnoprawną rodzinę, bardzo trudno będzie poprawić z nimi stosunki. Ich matka może podsycić nienawiść dzieci do ciebie i niezależnie od tego, ile twój małżonek chce przyjaźni między tobą a jego dziećmi, będzie coraz trudniej robić to co roku. Być może, będąc całkiem dorosłym i doświadczając podobnej sytuacji, będą w stanie zrozumieć i wybaczyć ojcu i tobie.
Poprawa stosunków z dziećmi męża powinna pomóc małżonkowi. W końcu ma związek z dziećmi i może dzielić się swoją opinią o tobie, obalając negatywne słowa swojej matki.

Należy pamiętać, że dzieci bardzo ciężko doświadczają pojawienia się nowej kobiety z ojcem i rozwodu rodziców, zwłaszcza dziewcząt. Córka uważa jej ojca za zdrajcę w stosunku do matki i jej samej. Zwłaszcza jeśli jest nastolatkiem. W końcu zawsze uważała, że ​​kocha je bardziej niż kogokolwiek na świecie.