W moim zespole Podobało mi się wszystko, chwalił Zidane

uważnie obserwować pojedynki pomiędzy Barcelona i Real Madryt za posiadać inny konkurs, który przyniósł koniec jednego cyklu zapisu. Klub kataloński wczoraj po raz pierwszy od początku października zakosztowali goryczy porażki, Biały balet do hiszpańskiej stolicy zabrał punkty za zwycięstwa 2: 1.…

„Jestem bardzo dumny z tego, co gracze zrobili to nie jest łatwo tutaj wygrać, jesteśmy zadowoleni z wszystkiego, nie tylko z wyniku. nadal zdobył tylko trzy punkty, teraz musimy myśleć o tym, jak najlepiej odpocząć przed kolejnym meczu Ligi Mistrzów, „ powiedział po trenera gry Zinedine Zidane.

< p> na Camp Nou w sobotę nie grał w piłkę nożną piersiach, Real Madryt nie pozwoli w dowolnym futbolu szalonych i krajowym długo poszukiwany na próżno na ścieżce do Navas. Wynik zmienił się po raz pierwszy w 56minut po rzutu rożnego i precyzyjny cel Piquého. Jednak radość nie trwała domowy zbyt długo, tym słabsza uwagę karane sześć minut później akrobatyczny wykończenie i Karim Benzema jak Barcelonští podjęte poważnie lub inne ostrzeżenie dostarczonymi inną karę.

Gareth Bale z powodu rzekomej starciu z Jordi Alba radował się przedwcześnie i zabawne strzał Cristiano Ronaldo nadal zatrzymać bar, a więc portugalski napastnik głodny i pięć minut przed końcem strzelił swojego szesnastego gola w El Clasico. Teraz rzeczywistym odtwarzane bez wyłączonego Sergia Ramose.

„Kiedy widzę coś takiego, kiedy jesteśmy zjednoczeni i najbardziej walczą dla siebie, to trenera najlepszych w historii. W mój zespół Lubiłem wszystko jak w ataku i defensywie.Wydaliśmy ogromny wysiłek w meczu przeciwko bardzo dobrych piłkarzy. Nasz start nie był tak dobry, ale gorzej jest lepiej zacząć dobrze, a potem pojedynek wykończenie. W defensywnie byliśmy wybitne, Barcelona potrzeba tylko trochę miejsca i byliśmy w stanie kontrolować. Przygotowujemy się do końca sezonu i jesteśmy na dobrej drodze. Wiemy, że możemy osiągnąć coś wielkiego w Lidze Mistrzów. To może być przełomowy moment dla pozostałej części sezonu jest bardzo ważna dla naszego ducha. Musimy iść krok po kroku, w lidze, najpierw musimy iść do przodu z Atletico, bo jesteśmy jeszcze trzeci. Wtedy zobaczymy, co się dzieje w końcu jest jeszcze kilka gier w lewo, „ nie słyszałem też Zidane.

Barcelona wczoraj przegrał po raz pierwszy w 39 konkurencyjnych meczów.Sytuacja w tabeli Primera Division jest nadal w ich rękach, Atlético Madryt wciąż ma dobre sześć punktów przewagi nad Real znajduje się jeszcze jeden punkt wyżej, z obu zespołów Madryt ma również lepszą równowagę wzajemnych pojedynków.

„ja nie szukam wymówek, gdy wynik nie jest korzystna. mamy najlepszych graczy na świecie i regularnie podróżować do reprezentacyjnych spotkań, musimy zaakceptować. Jestem zadowolony z moich zawodników. mogliśmy wygrać lub rysować, ale Madryt dzisiaj wreszcie, skuteczny zespół. wynik, oczywiście, nie są spełnione, ale to zdarzyło się nam to, co może się zdarzyć w każdej grze, „ mówi trener Barcelony, Luis Enrique.

” zdominowały, my, oczywiście, w ciągu ostatnich piętnastu minutach kłopoty w fazie przejścia.Tracąc na Camp Nou jest bolesne, ale gdy ona przyszła. Rzeczy nie iść, jak się spodziewaliśmy, ale graliśmy przeciwko wielu przeciwnikom jakości. Częściej trzymaliśmy piłkę i stworzył mnóstwo okazji, nasz przeciwnik w ciągu ostatnich piętnastu minutach zaskoczenia. Ale taki jest futbol. Teraz ważne jest, aby iść do przodu i przygotować się do Ligi Mistrzów przeciwko Atletico Madryt, „ powiedział.