Trener Sevilla Emery po zwycięstwie nad targami chwalony o wierze

SEVILLA. Real Madryt nie jest jedynym klubem, który w górnej części rozgrywek piłkarskich hiszpańskiej Primera Division świeciły w polu zerowe straty.

„Biały Balet” w spotkaniu niedzielnym La Liga do lądowania Sevilla straciła 2: 3 i wysłał pierwsze miejsce w tabeli rywale FC Barcelona.

Goście objęli prowadzenie w 22 minucie bolesnego urazu kapitana Sergio Ramos, który jednak, gdy „nožničkovom” kończąc rannych ramię i został zmuszony do zastąpienia.

Strona nie jest już w przerwie w połowie czasu, udało się uporać – 36 min dokładny pomiar Ciro Immobile.

Po rozpadzie doskonałe ciągłego obrotu Kiedykolwiek Banega 61 min. Bezpieczniki andaluzyjski dołączył 75.min strzelcem Fernando Llorente.

Real Madryt nie udało się dodatkowego czasu, aby poprawić prowadzenie uśmierzających Jamesa Rodrígueza, ale wyrównał. Final del Partido en el Ramón Sánchez-Pizjuán #SevillaFC 3-2 @realmadrid #vamosmisevilla #SFCvRMA pic.twitter.com/IwHzK7HIFy – Sevilla Fútbol Club (@SevillaFC) 8 listopada 2015

Trener Unai Emery główna po spotkaniu chwalił niezłomną wiarę graczy.

„Potrzeba koniecznie zdobyć trzy punkty nam jeszcze bardziej zjednoczona. Wierzyliśmy, że jesteśmy w stanie zagrać wielki mecz,” powiedział Portal fourfourtwo.com słowa 44-letni zawodowy.

Uczestnicy pokonali w tym sezonie w Pizjuán Stadium Ramóna Sáncheza i panujący mistrz FC Barcelona (2: 1), z uwagi na wybitne osiągnięcia, ale zastanawianie się do 10miejsce w tabeli.

„przeciwko Real Madryt jest bardzo trudno przejść przez złych chwilach. Us jednak udało. Wydajność wiara i dobre Nezlomná zbliżaliśmy się do wielkiego zwycięstwa. Zatriumfować nad Real Madryt i Barcelona są niezwykle cenne. Ważne jest jednak, zwycięski przeciwko drużynie jak Las Palmas, Eibar, Malaga i Levante, „powiedział były trener Valencia i Spartak Moskwa.

Ogólnie rzecz biorąc, było to między szeregowych o 143 wzajemny mecz w najwyższej hiszpańskiej konkurencji. Sevilla osiągnęła 42 zwycięstwo, Real Madryt cieszył się triumfem w 75 spotkaniach. fryzura gra

„Trzydzieści minut graliśmy naprawdę dobrze. Sprawdziliśmy przebieg pojedynku we wszystkich dziedzinach. Pod wpływem nam pierwszą bramkę, kiedy pozwolił przeciwnik zdobyć.Potem zrobiliśmy więcej błędów niż zwykle. Choć w końcu zdobył drugą bramkę, ale nie wystarczyło to, „powiedział trener Realu Madryt Rafael Benítez na oficjalnej stronie klubu.

” Oni dali nam możliwość zarządzania sytuację. Mecz wydawał się być pod kontrolą. Pierwszym celem wchodzi w Sewilli, zyskał zaufanie i nasze błędy pozwolił jej dostać się na konia. Musieliśmy zabić rywala jeszcze złamać, i byłoby warunkiem. Trudno jest odpowiedzieć na niekorzystny stan 1: 3, „powiedział 55-latek pochodzący z Madrytu, która ucieszyła powrotu Jamesa Rodrígueza

”. James jest fantastycznym graczem, ale mam jeszcze do zrobienia, że ​​znowu dostał najwyższe poziom „, powiedział Benitez wydajność swojej kolumbijskiej oddziale.

Majątek po przerwie przedstawiciel spotyka się z głównym rywalem FC Barcelona.Prestiżowy mecz zaplanowano na 21 listopada w Madrycie ziemi.

„Postaramy się graczy, aby wrócić do optymalnego stanu zdrowia i psychicznie. Mamy 10 lub 15 dni, które były wcześniej w najlepszym stanie”, powiedział na koniec Rafael Benítez.