Strachová w Aspen był 22 setnych medali zdobył Dubovská

Šárka Strachová zajęli szóste miejsce w slalomie Pucharu Świata w Aspen w wyścigu życia niespodziewanie zdobył dwadzieścia druga i Martina Dubovská. Austriacki Nicole Hospová wygrał wyprzedzając Szwecji Frida Hansdotterovou i inne Austriacki narciarz Kathrin Zettel, który utrzymywał prowadzenie w okresowej oceny serii.

Strachová był dziewiąty po pierwszej rundzie, a podium stanął między jej 92 setnych sekundy. O ile w początkowej jazdy devětadvacetileté Czeskiej lyžařce udało górną środkową część toru i stracił w drugiej rundzie, to było dokładnie odwrotnie.Wyzwanie częścią przyspieszonego zaprezentowane piątym najszybszym czasie finału i za podium opóźniony o 22 setnych

Aspen posiada Strachová dobre wspomnienia. Dwa razy tam ponownie wygrał w 2009 roku, kiedy to było w SP ostatni raz na podium , Dziś Tęskniłem Zwycięstwo 1.17 sekund. Strachová poprawiła swoją pozycję o jedno miejsce od ostatniego slalomie w Levi i wyrównał swój najlepszy wynik z ubiegłego sezonu w szwedzkim Aare w. Lepiej zakończył ostatni w lutym 2011 roku, kiedy to było w Arber-Zwiesel piąty.

„Druga runda I szło idealnie, pierwszy, ale nie doskonały. Istnieją już kiedyś kawałek na podium”, powiedziała na Facebooku Strachová.Pochwalił, że udało jej się dostosować formę przydatności że tor czuli się dobrze i poszedł w drugiej rundzie i dość agresywnie. „Kolejny wyścig jest jasna strategia – podjęcie pierwszej rundzie drogę Jechałem dzisiaj kolejny,” powiedziała

Teraz do domu kilka dni odpoczynku, a następnie przejść do Austrii trenować i czekać, czy pada śnieg w. Francji, gdzie przez dwa tygodnie idą w Courchevel slalomie i slalomie gigancie. Gdyby nie było odpowiednich warunków, rośliny zostaną przeniesione do szwedzkim Aare. „To nie jest dobry plan, ale mam nadzieję, że w następnym wyścigu będzie kolejnym krokiem naprzód” Uważa Strachová.

Dubovská zaskoczony.Podczas jazdy wysoki numer startowy 50, ale już po pierwszej rundzie deficytu liderów Mikaela Shiffrin zaledwie 2,48 sekundy, która zdobyła drugą zaliczkę do drugiej rundy w karierze. Nie udało jej się zwłaszcza w górnej części, a następnie w dół do oglądania ważnych punktów.

Wśród trzydziestu Dubovská to nie tylko raz, ale skończyła dwadzieścia ósmą najlepszą ostatni slalom w Levi.

Jako ostatni przejazd w drugiej rundzie dziewiętnastu amerykański olimpijski mistrz i mistrz świata Shiffrinová, ale KC to wszystko jest złe. Nagrał do czasu XIX i zajął piąte miejsce na dziewięciu setnych przed obaw.. Druga runda udało nawet Tina Mazeové z Słowenia spadła od drugiej do dziewiątej