Stanowisko Łącko jako wschodzącego rakiety

Bratysława. W październiku 2007 roku spadła z rankingu pierwsze światowe pięćdziesiątych Dominik Hrbatý Słowacji, a ponieważ nie jest reprezentowany w 50 najlepszych mężczyzn.

W niedalekiej przyszłości może to zmienić Lukáš Lacko. W ubiegłym tygodniu w Zagrzebiu po raz pierwszy w swojej karierze wygranej do finału ATP i nowego renkingu skoczył z 97. na 65. miejsce.

„Gdybym grać jak w ostatnim turnieju, pierwszy pięćdziesiąt jest realne”, mówi, że jego powrót z Chorwacji 24-letniego Piešťanec.

droga sport Lacková ma tak daleko, by skakać. Jako junior grał w półfinale Roland Garros, a także między mężczyznami nadzieją wzrosła w tym położeniu. Dziewiętnaście dostał 133. miejsce.

przyjdzie upadek, w marcu 2009 roku, przyszedł na 362. miejscu.The National Tennis Center wziął autokarów Matej Lipták i jeszcze w tym samym roku Lacko osiągnęła górną sto. Poniższa musi 60. miejscu.

Przerwa z Lipták ale kolejnym krokiem wstecz w ubiegłym roku, od dawna walczyli w drugiej setce. Po powrocie do udanej trener jesienią 2011 roku, karty przewrócił. Lacko rośnie jak rakieta.

W listopadzie ubiegłego roku, wygrał challenger Slovak Open w Bratysławie w zeszłym miesiącu w Australian Open w Melbourne walczył jego drogę od kwalifikacji do trzeciej rundy zawodów. Teraz w Zagrzebiu pokonać czterech graczy wyższe rankingi, jak on ma, gdy zatrzymał się w końcowej rosyjskiego Michaiła Južnyj.

„Nie wiem, czy jest to forma życia, ale grałem naprawdę dobrze.Próbowałem naciskać tenisa „, powiedział Lacko po powrocie. „Najlepsze występy jakie przeprowadzono w walkach z Bogomolovo i Baghdatisom. Youzhny mnie już w finałach wiele pozwolić. „

Ostatnio Słowacy w ostatnim turnieju ATP Hrbaty w Paryżu w listopadzie 2006. Teraz więcej pociągów

” Preparat biorę bardziej szczery, trenować więcej niż wcześniej. „Lacko wyjaśnił, dlaczego w ostatnich miesiącach znacząco się poprawiła. „Coach Liptak jest najlepszy, z jakim kiedykolwiek pracowałem. Usiedliśmy, gotowanie z niego bardzo zabawne „.

W Zagrzeb Lacko podróżował bez trenera od ostatniego tygodnia Liptak doprowadziły kobiety na Słowacji w spotkaniu Fed Cup z Francji.Jego ładunek pomogła przynajmniej telefonia radami.V wtorek Lacko jedzie do Glasgow, który przygotował weekend Puchar Davisa pojedynek z Wielkiej Brytanii. Strona główna Świat brakuje cztery Andy Murray.

„W tej konstelacji, Słowacja jest niewielka ulubiony”, powiedział jednostka Słowackiej.


„To dobrze, że jest rozgrywany na korcie o twardej powierzchni, która pasuje do mojego stylu gry.” W pierwszej 50 i olimpiada

Dla sekretarz generalny Słowackiej Federacji Tenisowej Igora Mošku nie Lacková najnowsze osiągnięcia niespodzianka.

„talent Łukasza, ma wielki potencjał. Wiemy, że już dawno temu.W przeszłości, jednak nie był wystarczająco sumienny, a nie profesjonalne podejście, „mówi Moskal.

„Kluczem do niego jest to, że po raz kolejny współpracuje z Matthias Lipták. On jest trenerem, który może go zmotywować i wycisnąć wszystko w nim. To tylko kwestia czasu, zanim dojdzie do pierwszych lat pięćdziesiątych. Nie mam wątpliwości, że lato będzie dobrze wykonywać na turnieju olimpijskim w Londynie. „

Sponsorem wpisu jest producent mebli Babymeble.pl, który oferuje m.in. dywany dziecięce