Ščasný: montaż skomplikowany, ale problem pojawia się w przypadku podstawienia

Spartan trener Zdeněk Ščasný przyznał, że prawdopodobnie nigdy w swojej karierze trenerskiej rozległej miał do czynienia z takimi powikłaniami, jak się przed ćwierćfinale czwartek odwetowych Ligi Europejskiej z Villarreal. Z różnych względów byłoby spotkać pół zwykłe jedenaście wyjściowych, w tym pierwszych czterech stoperów. Ščasný już zdecydował, kto będzie wdrożyć, ale problemy według niego doszło, gdy konieczne substytutem.

„To jest skrajna sytuacja. Gdy pamiętać, że co najmniej pięciu lub sześciu graczy spośród pierwszym składzie jest na zewnątrz, a co za tym poznałem. i mówię o zawodnikach z bazy, są inni, którzy nie mogą dotrzeć, „ powiedział Ščasný na konferencji prasowej.

walkę o sensacyjnych półfinale ale na pewno nie rezygnując.Sparta będzie w domu, aby nadrobić zaległości z deficytem 1: 2 w pierwszym pojedynku. „Problemy tylko do futbolu przynależy. To nie znaczy, że w tym meczu powinno iść wcześniej pokonany, to nie będzie. Choć sytuacja jest skomplikowana,” dodał trener.

Jak fałdy raport jest dość jasne. „Fold zgłosić żadnego problemu. Problem pojawia się, gdy mamy do zastąpienia. Kim on jest zdrowy, będzie grał,” powiedział trener Sparta.

Sparta powodu urazów już w niedzielnym meczu ligowym z Pribram położyć na ławce trzech juniorów Ščasný ale nie planuje, że będzie umieścić młodzież. „gratulacje szczeniak dzisiejszym tytule. I może umieścić cztery młody i pewnie każdy byłby zadowolony, że dałem im szansę. Ale to byłby straszny skok, nawet jeśli są utalentowani.Obawiam się, bym w ten sposób zamordowany „ oznaczało Ščasný.

Przyznał, że jego jeden z najważniejszych meczów w stanowisku trenera Sparty czeka. ” Dla mnie był bardzo ważny mecz powinien być Dynamo Kijów, które zwykliśmy grać w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. Ale tu chodzi o coś innego. Nadal nie może zrozumieć, że mamy do ćwierćfinałów, a jak bogate i potężne zespoły są tam, „ powiedział Ščasný.

To jest ciekawy, co styl gry będzie Villarreal tam obecne. „miałem okazję zobaczyć swoje mecze w Neapolu i Leverkusen. Chciałem zobaczyć różnicę pomiędzy ich krajowymi i gier na świeżym powietrzu, w których wydawało się nieco inaczej. Leverkusen grał bardziej z tyłu, ale jego szanse strzelecką Villarreal. Poszedł do brejkových sytuacje.Nie wiem, jeśli się do obrony lub ataku. Ale oni są świadomi swojej siły i są zdecydowanie przyjaciół „ powiedział Ščasný.