Rośliny w detskoyDOPOLNENIE

Rośliny w detskoyDOPOLNENIE
Pożądane uzupełnienie w przedszkolu dla chłopca jest szwedzkim ścianie. Gdy jest łatwo dostępne od dzieciństwa uczyć chłopca do ładowania i proste ćwiczenia. I zgadzam się, wspinać się na ścianie noclegi – o wiele bardziej przydatne ćwiczenia dla Czadu i jego gości, niż grać wakacje w górach z dziećmi w Counter Strike.
Detskaja_mebel_svoimi_rukami-05
I wiele więcej …
Nie każdy chłopiec będzie ciekawych roślin wakacje. Chociaż byłoby miło, ze dziecko pochować ziarno, a potem patrzeć, jak z nim jest coś rośnie … Ale w każdym razie, w pomieszczeniu, w niewielkiej ilości, rośliny potrzebują. Większość z nich leczy i nawilża powietrze. Ale są wśród nich takie, które zrobić nieodwracalne szkody dla organizmu. Dlatego przed noclegi umieścić w pomieszczeniu, a nawet więcej, w przedszkolu, doniczki, należy przeczytać pomocne / szkodliwych właściwości niektórych roślin. Wskazówka: w dzieci najlepiej ogranicza się do jednego lub dwóch dużych lub trzech małych doniczkach.

NAJWAŻNIEJSZE U DZIECI dla dziewczyn – połączenie bezpieczeństwa, komfortu i lot fantazji
Dzieci dla dziewczyn … więc dbanie o bezpieczeństwo (bez ostrych rogach na podłodze meble poślizgu itp) i komfortu wakacje (wygodne łóżko i wysokiej jakości materace ortopedyczne, prawidłowo ustawić wysokość i kąt fotela) w przedszkolu, należy poważnie zastanowić estetyczne rozwiązanie do pokoju. Dla dziewcząt ważne jest. Po pierwsze, trzeba zapytać dziecko, co chce. To już pięć czy sześć lat, dziewczynki mają własne gusta i preferencje w wnętrzu. A jeśli dziecko nie chce misie na półkach, a kolekcja figurek kosmicznych robotów – nie panikuj i dać dziecku (nawet jeśli jako dziecko marzył o różowym pokoju, i mnóstwo niedźwiedzi). Niektóre dziewczyny już w młodym wieku – młode panie z zainteresowaniem … Wyglądają w makijażu matki. I że trzeba trochę fashionistas? Część prywatna, w której możliwe jest bezpośrednie piękno! Baby-fashionistka spodoba jeśli kupisz go w małym pokoju, toaletkę, gdzie będzie ona w stanie pomieścić wszystkie szminki, spinki do włosów i grzebienie swoich dzieci. Dobrze jest też, jeśli dziecko dziewczyna będzie wystarczająca liczba szuflad, półek i pudełek. Jest to wygodne noclegi do przechowywania kosmetyków i perfum, a także zbierania plastikowych postaci z kreskówek. Prawie wszystkie dziewczyny lubią robić. A jeśli rzeźbić w glinie i plasteliny jak nie każdy, a następnie pomalować kolory na papierze wakacje dla rodzin z dziećmi i cięcie zimowe płatki śniegu jak prawie wszystko. I tak będzie miło, jeśli oprócz głównej tabeli, gdy dziecko robi lekcje i na którym stoi komputer, mają dziecko będzie miało innego. On może być małe, ale wygodne. Gdy tabela ta może i powinna być z dzieckiem wakacje do malowania kolory i wklejone wycinki i stołek dla niego – aby odebrać piękny pelerynę. Dla najmłodszych wybrać tapety, meble i akcesoria będą rodzice. Dobrym rozwiązaniem będzie tu proste i nudne tapety lub tapety z małą skalę wzór. Jeśli chodzi o różową tapetę, ponieważ dziecko jest dziewczynką … Tak, różowy uspokaja i relaksuje .. Jednak według psychologów, nie sprzyja rozwojowi niezależny i samowystarczalny osobowości. Więc priorytet.