Po pierwszym spotkaniu możesz przydzielić nowy

2

Przed spotkaniem z córką postaraj się nauczyć wielu szczegółów na jej temat, aby szybko znaleźć właściwy kontakt. Być może lepiej będzie, jeśli weźmiesz równy związek, aby zrozumiała, że ​​traktujesz ją poważnie. Powiedz jej, że bardzo kochasz jej ojca, ale zgadzasz się, że jej ojciec kochałby swoją córkę bardziej niż kogokolwiek.

Po pierwszym spotkaniu możesz przydzielić nowy, aby wzmocnić związek. W tym celu można pójść do kawiarni lub na spacer, odwiedzić kino lub centrum rozrywki. Jeśli masz już wspólne dziecko, on również może być z tobą, ale żadne z dzieci nie powinno odczuwać różnicy.

Musimy starać się być szczerzy i życzliwi, aby dziecko nie odczuwało kłamstw i niechęci. Pamiętaj, że każde dziecko pragnie miłości obojga rodziców, ponieważ od tego zależy jej przyszłe życie. A jeśli znajdziesz podejście do serca dziecka męża, oboje będą ci dziękować swoją miłością.

Według znanych psychologów, starszym dzieckiem, nie może stać się pełnoprawnym pielęgniarka dla młodych. Zwłaszcza dla tych, którzy mają różnicę w wieku poniżej dziesięciu lat. Rodzice podejmowaniu starszej pielęgniarki dziecięcej, bardzo ryzykiem wielu niepożądanych skutków zarówno dla dzieci.

Co jeszcze powinno starsze dziecko nie stać się pielęgniarką dla młodszego?

Po najstarsze dziecko bezwarunkowo opiekowała wszystkie kolejne dzieci, a to jest uważane za normalne. Ale rodzice nie wzięli pod uwagę poważnych konsekwencji, na które takie podejście często prowadziło.

Z tego artykułu dowiesz się, co negatywne konsekwencje mogą stała opieka nad dzieckiem starszy młodszy.

– Brak siły, brak umiejętności i ostrożności.

Jeśli różnica między dziećmi nie przekracza 10-12 lat, najstarsze dziecko nie będzie w stanie poradzić sobie z młodszym. Może złamać, ominąć lub zranić narządy wewnętrzne. Doprowadzi to do poważnych konsekwencji, którymi należy się zająć w pozostałej części życia. Może upuścić dziecko lub zrobić coś złego, co jest konieczne w pewnej sytuacji, a dziecko będzie cierpieć z tego powodu.