Pierwszym celem AC Milan jest wielka radość, ciesząc się Kucką

Rzym.

W pojedynku 19. rundy lokalny top ligi Serie A do lądowania Roma wyrównał w 50. minucie w końcu końcowy 1: pierwszy

Rz piąty szczebel o wzmocnieniu 34 punktów, Mediolan, reprezentatywnych dla bieżącej szóstym (29).

„Rossoneri” tracąc od 4. minuty, kiedy po standardowej sytuacji Miralem Pjanic wolej pchnął niemiecki obrońca Antonio Rüdiger.

„W każdym meczu grał przejścia, jeśli nie jesteśmy wystarczająco agresywny i kompaktowy,” powiedział do Mediolanu kanału Juraj Kucka, który po zerwaniu z nagłówka dala na haczykowatym Japonca Keisuke Honda ustawiony tie rezultātu. Kuck pierwszą bramkę w koszulce AC Milan

„Na początku pierwszej połowy my zdominował grę i pokazaliśmy co potrafimy. Wygraliśmy punkt, ale wewnętrznie czuję, że straciliśmy dwa.Nie dostałem dobrej okazji, niektóre obiecujące miały moich kolegów z drużyny. Szkoda, że ​​jeszcze nie dodaliśmy jeszcze jednego celu. Pierwszym celem AC Milan jest wielka przyjemność. Zawsze staram się przekazać na boisku najlepiej zrobić rzeczy prosto i prawidłowo „, powiedział 28-letni pochodzący z Bojnice

Milánčania Načalo 2016 liga porażka środę w domu do Bolonii.. (0: 1)

Co ciekawe, porażki rozpoczęli poprzednim roku kalendarzowym. „czerwono-czarnych” ostatni raz coś takiego się jeszcze w 1942 i 1943

„prawdziwy mężczyzna podniósł głowę, nawet jeśli zderzają Na ziemię. Mieliśmy niepewną początkową desaťminútovku podczas której mamy kilka razy, aby podziękować bramkarz Donnarumma. Mamy stopniowo przejął kontrolę w grze do końca i graliśmy wygrać.Kucka Bacca miał wielkie szanse, ale szczęście nie było po naszej stronie. W tegorocznych dwóch meczach zasłużyliśmy dostać sześć punktów, ale mamy tylko jedną. Uważam jednak, że w tym składzie możemy zakończyć w górnym trzech „, powiedział internetowej acmilan.com słowa trenera Siniša Mihajlović. //

Pełny czas na Olimpico. #RomaMilan kończy 1-1. Zapoznaj się z Galeria z meczu http://bit.ly/1TLXcAY Wysłany przez AS Roma w sobotę, 9 stycznia, 2016