Pardew żegna się z Newcastle i pozycji do Crystal Palace

londyńskim Crystal Palace już wejść w Nowy Rok z nowym menedżerem, który ma stać Alan Pardew. To było kilka chwil temu oficjalnie rozstał się z jego podopiecznych i coaching kolegów z Newcastle i powrócił do stolicy, gdzie spędził najlepsze lata swojej grze i kariery menedżerskiej…

jego monstrualny kontrakt osiem lat, która została podpisana Od we wrześniu 2012 roku, więc Alan Pardew wyciąć ledwie jedną czwartą. Newcastle teraz pod koniec roku kalendarzowego pozostawia dokładnie w środku tabeli, na 10. miejscu, podczas gdy Premier League traci menedżera sekund najdłużej.

Na Selhurst Park musi czekać rodem z Wimbledonu zupełnie inny, nieco mniej przyjemne martwić.Crystal Palace znajduje się obecnie w strefie uniesienia i radości zwycięstwa doświadczają lidze w dniu 23 listopada, ma siedem długich rund.

Alana Pardewa jednak Eagles prawie na pewno nie rozciągnąć wizje sukcesu, ale o wiele bardziej pewna nostalgia i może swobodniejszy rękę w podejmowaniu decyzji.

Třiapadesátiletý menedżer Crystal Palace poświęcił największą część swojej gry kariery (1987-1991), i ogólnie jego podłączenie do stolicy Anglii nie mogła być silniejsza. Newcastle, gdzie pracował od 2010 roku, a ponadto przedstawił swoje panieńskie normę kierowniczą na północ od Londynu.

Kto Pardew przejmuje ster w St. James Park, nie jest jeszcze jasne.Chociaż nie ma spekulacji na temat znalazł promocyjnej Fabricia Colocciniho, w tej chwili, ale pewne jest tylko jedno – to było prawie dokładnie 10 lat po głównych stanowiskach trenerskich w zespole ponownie wykonuje lojalny autokarów John Carver.To była rola tzw Dozorca powierzone pod koniec sierpnia 2004 roku, kiedy Magpies wydaniu legendarnego Sir Bobby Robson.

Z drugiej strony Selhurst Park na roli tymczasowego menedżera wkrótce przychodzi Keith Millen, kto nie jest gotowy do Crystal Palace kiedy praca odsetki trwa. „Chciałbym za to drużyna kontynuowała pracę, opiekę będzie moją rolę,” powiedział, że człowiek, który jest z zespołem od listopada 2012 roku, a przecież to oczywiste, że wszystko zależy od tego i tylko na zamówienie Pardew siebie.

Były pilot Charlton ma Eagles wkrótce podpisać czteroletni kontrakt, który według tabloidu Daily Star finansowo lepiej nawet do jednego miliona funtów rocznie.