Ovechkin upokorzył rekord Bondry, Słowacy zdobył tylko siekierę

Nowy Jork. Caroline Hokeiści wygrał mecz granicą NHL w środę w Columbus 4: 2nd

W walce z dwoma zespołami przedstawicieli słowackich, obrońca i napastnik Andrej ax Mark Dana było udane rozgrywający Hurricanes, którzy kiedyś pomagały, a zatem ma w tym sezonie, aby wykazać 5 asyst.

Dano kończy zwalczania jeden minus. Topór był jedyny słowacki który popchnął miejsce w harmonogramie 12-gier. Opalane czterokrotnie

Alexander Ovečkin stał się najbardziej produktywnym graczem w historii Washington, ale nie bardzo szczęśliwy. Capitals stracił ponownie, po raz piąty z rzędu – z Calgary 3: 4 po dogrywce.Rosyjski napastnik wspiera się na dwóch goli w Liverpoolu siatki i przekroczyła 827 punktów w historycznym klubie stołowego Petra Bondru.

Patrzył pojedynku od właścicieli stoisk, a po meczu Ovechkin gratulacje, ale tylko za pośrednictwem mediów. „Cieszę się z Alex, w pełni na to zasługuje. To była tylko kwestia czasu pokonania”, powiedział Bondra, który jechał osobiście do kabiny, ale czekać na zwycięskiej gry. „Musieliśmy wygrać, pójdziemy do zwycięskiego gracza.”

I był udany adwokacki Puchar Stanleya Los Angeles Kings, który wygrał w Dallas 3: 1.Słowacki przekazania Marián Gáborík królowie nie strzeli, wystrzelił czterokrotnie lodzie spędził ponad 17 minut.

Chicago Blackhawks zdobył triumfowała w Montrealu 5: 0TH Opinii atakujący Marián Hossa zwolniony z przodu bramki cztery razy, ale nie oznaczało żel próba zwiększenia jego konto w ciągu roku. Ovechkin nagrać punkt.

Detroit stracił w Ottawa 1: 3 spot nie zmaterializował parę Słowaków w zespole Red Wings Tomas Tatar Tomáš Jurčo. Tatar statystyk uczestniczących w jednym ujęciu, trzy Jurčo.

Floryda napastnik Tomas Kopecky traci 1: 2 po dogrywce w Bostonie, który jest nadal bez kontuzjowanego kapitana Zdena Charu.

Edmonton Rzecznik Martin Marinčin uległ lód Filadelfia 1: 4, słowacki kończy się jedna mała.Toronto i stracił nagrany z atakami Richard pull w krótszym końcu 2: 3 na lodzie Arizonie.

Cele 28. P. Bergeron (Marchand, R. Smith) Marchand 64 (Hamilton) – 25 J. Jokinen (Boyes, Ekblad)

Tomáš Kopecký (Florida ) odtwarzane 16:46 minut, 1 nastrzyk Columbus – Karolina 2: 4 (w stosunku 1: 2, 0: 1, 1: 1)

Cele 19. Foligno (Johansen, Savard), 55 (Foligno prout) – 16 Boychuk (Gleason, Hainsey), 18 Riley Nash (AX Lindholm) Faulk, 27, 60 E. Staal (Bellemore)

Marko Daňo (Columbus) odgrywają 8:25 min, Andreja Sekera (Karolina) 0 + 1, odtwarzane 24:22 minut, trzy razy, + 1

4. cele Voráček (Streit Grossman), 17 Voráček (Del Zotti Giroux). 25. Bellemare’a (Vandevelde Rinaldo), 33 L Schenn (B. Schenn) – 30 Nugent-Hopkins (Eberle, J.Schultza)

Martin Marinčin (Edmonton) odgrywają 16:09 min-1 w Washington – Calgary 3: 4 z (1: 1, 2: 1, 1: 0 – 0: 1)

Cele: 11 Nicklas Bäckström (Ovečkin J. Wilson) 32 Johansson (Brouwer Carlson), 35 J. Ward (Nicklas Bäckström, Ovechkin) – 10 Bouma (Russell Wideman), 31 grudnia. Giordano (Brodie, D. Jones) Markus Granlund 55, 65. Monahan (Jooris Giordano) Montreal – Chicago 0: 5 (0: 1, 1: 0, 0: 3)

Cele: 12. Toews (Keith Shaw), 30 Versteeg (Rundblad, Bickell), 43. B. Richards (ostry Saad), 53 str Kane (Toews, Hjalmarsson), 55 Versteeg (Bickell, Rundblad)

Marián Hossa (Chicago) odtwarzane 16:21 4 minuty, czas, 4 TR. minut New Jersey – St. Louis 0: 1 (0: 0, 0: 0, 0: 1)

Cel: 45 Tarasenko (Lehtera J. Schwartz) Ottawa – Detroit 3: 1 (0: 0, 1: 0 , 2: 1)

Cele: 35thKarlsson (Turris, Suter), 55 Wiercioch (kamień Lazar), 60 MacArthur (Ceci) – 43 Zetterberg (Franzen, Dekeyser)

Tomáš tatarski odtwarzane 14,33 minuty, zastrzyk 1 Tomas Jurčo (zarówno Detroit) odtwarzane 11:49 Minnesota 3 minuty, czas – Pittsburgh 1: 4 (0: 1 do 0: 2, 1: 1)

Cele: 51. Niederreiter (Suter Brodin ) – 20 Spaling (Downie, Scuderi) 23 B. Sutter (Scuderi Martin), 36 Kunitza (Malkin, Letang), 59 Hörnqvist (Crosby) Winnipeg – Nashville 3: 1 (2: 0, 0: 1, 1: 0)

Cele 3. Ladd (Byfuglien Little B) 6 Scheifele (Wheeler, E. Kane), 59 Wheeler (cm) – 37 F. Forsberg ( S. Weber Ribeiro) Dallas – Los Angeles, 1: 3 (1: 0, 0: 1: 0: 2)

Cele 3. Horcoff (Fiddler Jamie Benn) – 23 T. Lewis (Stoll) 45. D. Brown (M. Richards, król) 52. Clifford (T.Lewisa)

Marián Gáborík odtwarzane 17,28 minuty, 4 razem Arizona – Toronto 3: 2 (2: 0, 1: 1 do 0: 1)

Cele 11. Gagner (Korpikoski) 16. Erat (Hanzal Z. Michálek) Vermette 27 – 30 Phaneuf (Bozak Kessel) 54. Franson (Van Riemsdyk Kessel)

Richard Pánik (Toronto) odtwarzane 7:33 min pola 1, 2 TR. minuty Colorado – Vancouver, 2: 5 (2: 0, 0: 1: 0: 4)

Cele 2. J. Mitchell (Tanguay, Everberg), 17 J. McGinn (Iginla E Johnson) – 40. H. Sedin (D. Sedin, Edler) Dorsett 43 (Hamhuis Kassian) 45. Bonino (Higgins Vey) 50. Bonino (Higgins i Hansen), 54thMatthias Slováci sprzedaży

Richard Panik (Toronto) 7:33 0 0 0 0 1 2

/ Legenda: bieganie, zdobytych bramek, asyst, punkty (+/-), strzały na bramkę, karnych minut, Bramkarze: czas trwania, liczba bramek przeciw / liczby strzałów, odsetek procentowy interwencji /