Ona rowery w rowerze, obrona zrezygnował. belgijski Ustępujący

młody belgijski kolarz Femke van den Driesscheová, w którym pod koniec stycznia podczas mistrzostwa świata w kolarstwie przełajowym odsłonięty Międzynarodowy Unia Kolarska (UCI) w motocyklu, zakończył karierę. Priorytet ten krok przed możliwością, aby bronić się przed oskarżeniami o doping mechanicznego, bo to w swoim dzisiejszym oświadczeniu było zbyt kosztowne.

Dziewiętnaście lat stary mistrz Europy z ubiegłego roku, w kategorii kobiet poniżej 23 lat miał w tym tygodniu bronić podczas Rozprawa przed Komisją dyscyplinarną UCI. W sobotę 30 stycznia w wyścigu w tej samej kategorii do MS w Heusden-Zolder był w ramie jedno z kół, które miały w swojej zajezdni odkrył napęd silnikowy.

Sam biegacze monitorowane po wystąpieniu przypadków zapobiega że obciążone nie na kolanach i na torze znalazły się przypadkowo.Jako właściciel do niej potem zaciągnął Były zawodnik Nico Van Muylder własnością przyjaciół rodziny.

UCI wydaje się być dość nieugięty. Belgijski postanowił dalej wyjaśniać i oskarżenia bojowe kapitulacji oszustwa. „Po konsultacji z moimi prawnikami i rodziną, że nie zdecydowała się kontynuować w jego obronie podczas rozprawy w Aigle, ale postanowił zamiast skończyć z Przełajowe”, powiedział Van den Driesscheová.

Wyraził też obawę, że opinia publiczna i tak w jej przypadku jasne, bez ostatecznego werdyktu zostało wypowiedziane sama UCI. „Koszt spotkania w Szwajcarii dla mnie byłby zbyt wysoki.Uniewinnienie jest niemożliwe – że koło było w moim boksie „, powiedział Van den Driesscheová, który również zwrócił się do opinii publicznej, aby uszanować jej wolę kontynuowania życia w spokoju moje życie

Zgodnie z zasadami w tym przypadku twarze uchybienia. belgijski groźba dyskwalifikacji przez co najmniej sześć miesięcy i grzywny od 20 do 100 tysięcy franków szwajcarskich.

o możliwości oszczędzania napędu silnikowego wewnątrz ramki w świecie kolarstwa w przeszłości wielokrotnie spekulowali, nawet wielkie nazwiska takich jak Fabian Cancellara. Kiedy młody belgijski UCI jednak, że mechaniczny doping rozpoczął ciężka walka, złapany. „oszustwo technologiczny jest nie do przyjęcia”, podkreślił szef UCI wcześniej Brian Cookson.