NHL nominowany do Star Game 2015 nie będą Słowacy

Nowy Jork. 60. edycja NHL Star Game odbędzie się bez udziału Hokeiści słowackich. Utrzymanie Profiliga ogłosił w nocy z niedzieli cała 42-osobowej kadrze, z każdym zespołem w to oznacza co najmniej jednego gracza. Tegoroczna wystawa odbędzie się 25 stycznia w Columbus.

Pierwsze sześć uczestnicy wybrany gwiazd pokazu z góry fanów w głosowaniu internetowym.Gniazdo Chicago Corey Crawford, Duncana Keitha, Brent Seabrook, Jonathana Toewsa i Patrick & Kryszna zaskakująco dodaje 21-letni napastnik Buffalo Zemgus Girgensons że liczba 1,574,896 głosów zdominowane wyników badań.

W dodatkowym liście 36 nazwisk brakuje ofensywę asy Pittsburgh Sidney Crosby i Jevgenij Malkin, a nie tylko elity strzelców Alexander Ovečkin Washington, dla których będzie to szósty udział w prestiżowym wydarzeniu.

rzecznik Stanley Cup LA Kings będą reprezentowane przez parę Drew Doughty – Anže Kopitar przy wyborze przybyłych znalazły się Tanner Pearson: la.

Chociaż tylko pięć słowackich Hokeiści mieli okazję uczestniczyć w gwiezdnej meczu wystawowej na lodzie w Nationwide Arena wreszcie nevykorčuľuje ani.

gra była, według tymczasowych wyników fanów głosu bramki Jaroslav Halák NY Islanders, lider Bostonu Zdeno Chára i przekazuje Marián Hossa (Chicago), Marián Gáborík (LA) Tomas Tatar (Detroit).

obrońców znacznie opóźnione Ľubomír Višňovský (NYIslanders) i Andreja Sekera (Carolina).

Podział na zespoły graczy nie jest jeszcze ustalona, ​​będzie uważać, aby nie Draft, który jest zaplanowany na piątek 23styczeń

Jednak nazwy są znane trenerów obu drużyn. Pierwszy zaprezentuje Nashville sternika Peter Laviolette, porównał go do rywala ławce, aby stać się głównym obrońcą autokaru Stanley Cup Darryl Sutter z LA Kings. Zagrano Chara, Hossa i Gaborik

60. edycja Dzienniku Mecz Gwiazd NHL jest na porządku dziennym ponownie po dwóch latach, ale premier w Columbus. W 2013 roku pojedynek grał lokautu w ubiegłym roku ponownie na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi.

W jeszcze ostatecznej Starry konferencyjnej pokonany przez Zdena Charu w Ottawie Scotiabank Place w 2012 roku Daniela Alfredssona trybu 12: 9 listopada.

obecny zespół dowódca Boston (1 + 0) podczas odtwarzania Marián Gáborík (3 + 1) do Hossa (1 + 2). Wystarczy Gaborik został wyróżniony najcenniejszą Gracz meczu dla swojej drużyny.Nominacja Mecz Gwiazd NHL 2015