Musisz spróbować wyjść z pokoju jak najwięcej przestrzeni

Nie przeciążać dzieci wszystkiego jasne kolory – psychologowie powinni wykorzystywać w projektowaniu dwóch pokoi dla dzieci, a czasem nawet w tym samym kolorze, co powinno być jasne, ale w żadnym wypadku nie płakać

– Musisz spróbować wyjść z pokoju jak najwięcej przestrzeni.

Nie zapomnij zmienić wnętrze w przedszkolu będzie miał co najmniej trzy razy, w przybliżeniu, trzech, sześciu i dwunastu lat.
Pokój dla dziecka
19959
Dziecko czuje się bardzo dobrze w łonie matki, jest to wygodne w tej małej przestrzeni, więc przez kilka pierwszych miesięcy jego życia jest lepiej kupić przenośną kołyskę – nie będzie czuć się chronione.

Eksperci doradzają, aby kupić kołyskę (lub kosz) z naturalnych materiałów (liści palmowych lub winorośli) i pamiętaj, aby zauważyć obecność mechanizmu blokującego, która nie pozwala dziecku wypaść z łóżeczka.

Ale zaledwie sześć miesięcy dziecko wyrosło i potrzebował łóżeczko dla dziecka, lepiej łóżko z regulacją wysokości. Łóżko powinno:

– Czy ścianę na zawiasach z solidnym zamkiem

– Nie ma żadnych ostrych kątów

– Aby mieć odległość między prętami 2,5 do 6 cm

– Czy materac, dokładnie odpowiada wielkości jego dnie i wypełnione naturalnym lub pożądany pojazd przyjazny dla środowiska.

Kiedy dziecko zaczyna raczkować, trzeba kojec, eksperci radzą, aby kupić składane łóżeczka, są wygodne nie tylko w domu, ale również podczas podróży.
Pokój dla dzieci w wieku od trzech do sześciu lat

W ciągu trzech lat, dziecko dorasta znacznie, więc eksperci radzą, aby kupić bardzo powszechne w dzisiejszych czasach, meble-transformator.

Formy takich mebli zwykle zaokrąglone, a ona, oprócz bezpośredniego zadania, odgrywa rolę zabawek edukacyjnych.

Meble-trasformer będzie rosnąć wraz z dzieckiem, jest bardzo zwarta, jak to może być, na przykład, do czyszczenia obudowy. Takie meble pozwala dziecku marzyć i udzielania pokój w woli.

Jeśli podoba Ci się tradycyjne meble, można kupić stół w pokoju, który powinien być silny, stabilny, posiada nachyloną blat, duże miejsce do pracy, pamiętaj o kształcie prostokąta (dla prawidłowej postawy). Wysokość stołu musi odpowiadać wzrostu dziecka i być nieco powyżej łokcia.