Koukalová trener złota skoczyła w ramiona. To było śmieszne, śmiech Vitek

Kiedy pierwszy ostrzał był czysty lekko kiwając głową. Po drugim emocji pozycja nie ulegnie zmianie, choć znacznie bardziej wrzało. „Ale to nie ma znaczenia, czy w sobotę dał żółtą koszulkę, czy nie. Skupiamy się na poszczególnych ras, „powiedział trener Zdeněk Vítek po wczorajszym triumfie Gabriela Koukalová. To ma tylko jedno życzenie. Trzecia kobieta SP pozostają zdrowe i uniknąć problemów, które zagrażają jej Veronika Vítková

Jeszcze przed jej w języku angielskim nazywa się na podium. Pierwsze miejsce zwycięzca, Gabriela Koukalová, odbyła się między członkami zespołu, ze wszystkimi objął z niego niemal wskoczył w ramiona. „Poszło i zrobiliśmy to i tak Hobl.Ona Gabi docenić to, że jest jak zabawę, „uśmiechnął autokarów Zdeněk Vítek.

Miał powody do dumy. Jako Czeskiej biathlonista ubiegłym roku zawartej w Nowym Mieście, a więc wczoraj w Oberhof ponownie Nacatls. Zwycięstwo. „Zostawiła nas w napięciu szczególnie podczas fotografowania na brzuchu, który był dłuższy, ale poza tym było świetnie. To nic innego do powiedzenia. Który rozpoczął się z numerem jeden, choć musieliśmy czekać, ale było oczywiste, że lubi go na torze, i mieliśmy nadzieję, że ktoś popełni błąd, a pierwsze miejsce możemy jej zostawić.I to działało, „radował trener kobiet.

To był zresztą tylko o strzelaniu, Koukalová został właśnie uruchomiony drugi najszybszy czas w finale kulminacją wzrost do wyższych prędkościach. „To sugeruje, że w dalszym ciągu trzymać formę, ale jak dużo, że zobaczymy podczas kolejnych wyścigów. Teraz to jest jej głównym pozostać zdrowym. Jeżeli ostatni, a przy wydajności i formie można coś zrobić. I odwrotnie, gdy pochodzą one gorączkę, to długa i trudno wrócić potem „Vitek wie.

Czat może Veronika Vítková, który jest aktualnie przerwy świątecznej i ciągłe zdrowie Oberhof musiały zostać pominięte.I mimo, że nie przed Koukalová teraz w Niemczech stu procentach pasuje, udało się oprzeć. „Prawdą jest, że brakowało dwa treningi, bo czuli się i podrapał jej gardło, ale na szczęście nie osiągnęły gorsze, z powierzchniami Veronika. Jeśli istnieje nadal utrzymać formę, będzie dobrze „, chwalił Vitek.

W grze, to nie jest tylko lutego Mistrzostwa Świata w Hochfilzen, ale również powrót szansę ubrać żółtą koszulkę.Do czasu, gdy głowa kobiety SP laura dahlmeier zrobił sobie przerwę i powrócić do niedzielnego wyścigu ze startu wspólnego, po prostu Koukalová teraz skończyć w wyścigu na dochodzenie na podium w żaden sposób przed Fink Kaisa Mäkäräinen.

„Jest oczywiste, że więcej można osiągnąć lepsze wyniki, tym większe prawdopodobieństwo, że można powrócić do żółtej koszulki, ale nie odniósł tak. Idziemy wyścigu na wyścig, a jeśli się z żółtej koszulki czy nie, nie ma znaczenia teraz. Nawet jeśli ona potrzebna sobota udało, to jeszcze koniec sezonu wiele wyścigów i wszystko może się zdarzyć.Ani Gabina postrzegają to w ten sposób, zwłaszcza, gdy jest jeszcze mistrzostwa świata „, powiedział Vitek.