Koukalová niesamowite! Po zamieszaniu na zakres uratowany brązowy medal

The Incredible rasa żyła Gabriela Koukalová na mistrzostwa świata w biathlonie i mimo wielkich wyzwań na początkowym strzałów mógł dostać brąz! Czy myśliwce 10 km Koukalová wyrosło po zwycięstwie w pierwszym sprincie, otwierając ogień do niego, ale przylgnęło do broni Podsumowując, spanikowany, rzucił pełne naładowanie i musiały zostać naładowane, a także stracił dwóch rund karnych i Czech gwiazda traci sporo ogólnej. Znani jazdy wojownikiem, który posiada tylko jeden fotografowania błąd, jednak Koukalová udało się wrócić do walki o złoto. Na mecie miała wreszcie opuścił moc, jednak uratował wspaniały trzecie miejsce. Laura dahlmeier niemiecki wygrał na srebro zdobyła zaskakująco vracící mama Darja Domračevová Białorusi.

Dla Koukalová myśliwiec zaczął się koszmar.Po starcie z pole position na jej opłaty początkowej oraz wspinaczy tkwi w broni obchodzenia wziął stratę czasu. „Pierwsze strzelanie było straszne i to jest coś, co nie zdarza się dość często. Wybrała gdzie wszystko”, powiedział trener Ondřej Rybář.

Po dwóch okrążeń karny Koukalová ciągły trzynastego oprócz 42 sekund na czole, ale biegł wielki. Ogólnie rzecz biorąc, czwarty najszybszy czas na strzelnicy, a następnie brakowało tylko jeden cel. A gdy ostateczna pozycja, której udało się oczyścić ją na podium pomogło również przyczepić Finowie Kaisa Mäkäräinen

. Na gówno prawda, poinformował Koukalová [Medal po prostu dryfować wierzyć – przeczytać tutaj »

«Poszła do wyścigu i to właśnie podkreśla słowa, że ​​jest to dojrzały zawodnik i po pozycja taka nie mieści się w ręcznik.» rybak powiedział. „Bierzemy kolejny medal i musimy być bardzo zadowolony. Jest to drugi medal drugiego indywidualnego wyścigu i jest to ogromny sukces.”

Koukalová zdobył dla czeskiego Biathlonie pierwszy medal w tej imprezie w historii. Ewa Puskarčíková wygnany pięć błędów aż do 31 miejsca, był trzydziestym czwartym Lucie Charvátová.

Zwycięstwo Dahlmeierová myśliwiec bronił złota ostatnich Mistrzostwach Świata w Oslo i na ogół uczcić dziesiątą medal światową. Domračevová dotarł do srebrnej pozycji z 27na starcie i podium stanął zaledwie cztery miesiące po urodzeniu córki, która ma Norwegian Star biathlon Ole Einar Bjørndalen.

Na 15:00 kwestia wyścigu do mężczyzny myśliwca, Ondřej Moravec obiecującym piątej pozycji.

Kobiety – Pursuit (10 km):

pierwszy Dahlmeierová (niem.) 28: 02.3 (. 1 kara obwodu)
drugi Domračevová (. B) -11,6 (0)
trzeci Koukalová (CR), 16,6 (3) 4-ci />

6th Dorinová Habertová (zarówno Fr.) -36,3 (3), siódme
Mäkäräinenová (FIN). -37,2 (1),
ósmy Merkušynová (ukr.), -48,5 (0)
dziewiąty Aymonierová (o) -57,7 (2) 10-ci />
31 Puskarčíková -2: 06,1 (5), 34.Charvátová (zarówno CR) -2 12,0 (4) .

Obecny Tabela SP (dla 17 z 26 roślin) Dahlmeierová pierwszy 783, drugi 760 Koukalová 3. Mäkäräinenová 702 Dorinová Habertová czwarty 674, piąty 517 Wiererová 6. Chevalierová (Fr.) 471,…10-ci Puskarčíková 437 22 249 Vítková, Charvátová 50. 77, 80. Davidová (CR) 13

15:00 Pursuit mężczyźni (12,5 km).