Korepetycje z fizyki

prezes i współwłaściciel Andrea Della Valle Fiorentina wczoraj oglądałem Viola zwycięstwo nad Barcelonie w stosunku 2: 1, i obietnicą świetlanej przyszłości szybko zaczął mówić o niedawnej przeszłości, trochę czarnego.Kwaśno skomentował na koniec relacji z trenerem Montella i gwiezdnej egipskiej Salah, którego sprawa jest nadal rozwiązany…

Na początku czerwca, nieoczekiwanie zakończył owocną trzech głośności Vincenzo Montella z Fiorentiną, które były napastnik reprezentacji doprowadziła trzy razy z rzędu do czwartego włoskiej Serie a.

Andrea Della Valle miał powód cytowany “utratę zaufania” i takich wyrażeń teraz zaczął prawidłowo ukończone.

„Montella jest otwarty blow „ przyznaje. „Moim jedynym błędem było, aby przekonać go do pozostania, gdy on sam był wyraźnie niechętnie.”

„Flip Montello zmuszony byłem, a jeśli są jakieś sceptyków , więc nie rozumiem.Dzisiaj byłem na trybunach zobaczył 30.000 ludzi, a więc tych niedowiarków, że wiele z nich nie są „ zasugerował Della Valle na wizytę z okazji premiery nowego trenera Paula Sousy na stadionie w domu.

” Leo Messi nie byliśmy tam, ale widzieliśmy, co chcieliśmy. To był pierwszy Korepetycje z fizyki krok i jesteśmy w pełni świadomi, że musimy dyżurów, aby dodać kolejne dwa lub trzy nowych graczy, więc nie ma potrzeby, aby pochopnych wniosków „ komentował dalej wąską zwycięstwo w trybie pojedynku włoskiego miliardera.

< p> nie wrócił w wywiadzie tylko jeden wrażliwych wydarzeń, ale dwa proste – tym odejściu Montello znowu dotknął na Salahova.Fiorentina w rzeczywistości obecnie rozpoczęciem sporu prawnego dotyczącego domniemanego naruszenia hostingu Salahově.

skrzydłowy egipski Florencja spędził całą wiosnę, podczas którego fioletowa Koszulka popychane zaledwie dziewięć razy, a za jakiś Korepetycje z fizyki czas wyglądało na to, że będzie w Viola mogłaby też osiedlić się na stałe. Teraz ma jednak zamiast kierowany do AS Roma.

„Rzym można wybaczyć. Teraz musimy się zaangażować i prawnicy. Oni nie lubią ktoś twierdząc, ale jest to dla nas bardzo delikatna sprawa, „ nie widzi innego sposobu Della Valle.

Fiorentinský patronem również Korepetycje z fizyki nie planuje trwale stracić Maria Gomeze. Chociaż udał wypożyczony do Besiktas, Della Valle twierdzi, że wróci do Toskanii.

korepetycje