Kliczko: Nie miałem wątpliwości, ale trudno było trafić Thompson

WIDEO | Wszystkie tytuły świata w zawodowym boksie wagi ciężkiej przebywał w sobotę w nocy nadal trzymać ukraińskiego pętlę braci. Młodszy Władimir nokaut amerykańskiej challenger Tony’ego Thompsona w szóstej rundzie i po szesnasty z rzędu zwycięstwo powiedział, że był przekonany, że od początku miał trzydzieści tysięcy ludzi na stadion piłkarski w Bernie z okazji jako zwycięzca.

„Od początku nie miałem wątpliwości, że można bronić tytułów. Ale trudno było znaleźć dokładnie odpowiedni moment do ataku.Była (Thompson) trudne, nawet na chwilę stracił kontakt oczu i domyślił się wszystkie rany, „powiedział trzydzieści sześć Kliczko po pozostał w organizacjach pasy mistrzowskie WBO, WBA, IBF i IBO.

Four Thompson rundy utrzymywane do piątego zaczął wyższości ukraińskiego mistrza, a później rundzie pojedynku z amerykańską skończyło. „czułem siłę, szybkość i sprawność. To nie był łatwy mecz, tym bardziej jestem zadowolony „, powiedział Kliczko po 51 KO zwycięstwo.

Jeśli sobotę Brytyjczyk Dereck Chisora ​​w Londynie bije Davida Haye może być zarodek następnym przeciwnikiem. Pudełkowany będzie w listopadzie lub grudniu w Europie.

Oberland wieczór ciesząc Kliczko w ringu i zachęcał fanów do wspólnego śpiewania z niego trener Emanuel Steward do soboty 68.urodziny. A także radował z bratem, który w swoich meczów w ringu nie można przegapić. . „Jestem zachwycona, że ​​nadal panuje na scenie nie sądzę w ogóle, że to minie,” powiedział

Film: kiełki K. O. przeciwko Thompson

Amerykanin pokonał swojego oprawcy, dla jego tylko słowa pochwały. „Znowu dostałem po raz drugi,” powiedział wzajemnego pojedynku w lecie 2008 roku, która trwała przez około pięć okrążeń dłużej.

„Vladimir jest prawdziwym mistrzem w ringu pokazał swoją kondycję fizyczną. Czuję, że mogę pokonać dowolny inny bokser wagi ciężkiej, ale co mogę zrobić, to, gdy nie ma wystarczającej champions „Thompson żałował.

Starszy brat Vitalij Kličko jest mistrzem WBC. Będzie bronić tytułu w dniu 8 września w Moskwie przeciwko niemieckim Manuel Charro.