Katalog stron – meble dla dzieci

Zakładam, że został utworzony katalog internetowy, zakończyliśmy search engine optimization, stworzył swoją strukturę kategorii i złożyć kilka stron internetowych na swojej stronie. Przed promowaniu swojego katalogu, należy go wypełnić. Następnie należy podjęcie decyzji, czy katalog będzie darmowe lub płatne. Nie polecam Ci katalog wzajemne wolne, ale to zależy od ciebie.

KROK 1: Wyszukiwarki

Pierwszym krokiem jest złożenie promując swój katalog do wyszukiwarek. Nie wszystkie, ale najważniejsze z nich. Najprostszym sposobem, aby dodać katalog do wyszukiwarek jest użycie programu, który sprawia, że ​​automatyczne składanie do naszych ulubionych wyszukiwarek. W tym procesie, używam oprogramowania iBusinessPromoter. iBusinessPromoter nie jest darmowy program, ale można znaleźć wiele darmowych (meble dla dzieci) te z wyszukiwarki Google.

Składając swój katalog do wyszukiwarek, trzeba mieć pewność, że wybierzesz odpowiednią kategorię, właściwy tytuł i opis.

KROK 2: Artykuły

Pisać artykuły o katalogach, wyszukiwarkach, wymiany linków, lub wszelkich powiązanych treści i dać swoim katalogu za odnośnik. Podczas pisania artykułów, Twoim celem musi być pomaganie ludziom (meble) w jak największym stopniu. Jeśli artykuł staje się popularny, będzie można uzyskać bardzo wysoką wartość ruchu. To naprawdę pomaga katalog stron. Możesz zgłosić artykuły do ​​Ezine, FindArticles, etc …

KROK 3: Forum

Forum webmasterów są jednym z efektywny sposób Drive trafnych do katalogu stron internetowych. Tworzenie podpisu z linkiem do swojego katalogu i pisać na forum. Należy napisać specjalnie do sekcji katalogów internetowych z forów, ale jako link jest w podpisie, można pisać o wszystkim w każdym temacie na forum. Można zwiększyć ruch na swojej katalog stron podczas zabawy na forum.

W większości forach dla webmasterów, istnieje punkt, że można zrobić zapowiedzi katalogu. Można pisać tam, aby uzyskać opinie innych użytkowników forum i można jeździć dobry ruch. Polecam Ci forów V7N, SitePoint i Digitalpoint.

KROK 4: Katalogi WWW

Drugim krokiem jest złożenie katalog na listach katalogów. Ten etap jest trudniejszy niż krok wyszukiwarek, jak trzeba zrobić to ręcznie lub półautomatycznym. Ale warto co drugi spędził składania. Do składania katalogu, używam półautomatyczne darmowy katalog narzędzia do składania na PreDirectory.com. Zainstalowałem RoboForm do wypełniania formularzy zgłoszenia. Można zrobić to samo lub można uzyskać listę katalogów z listy katalogów i przesłać katalog stron ręcznie do katalogów na tej liście lub bezpośrednio do tej listy katalogów.

Jak jesteś właścicielem katalogu, należy wiedzieć, że katalogi mają niektórzy akceptują zasady na formularzach zgłoszenia. Dla wysokiego wskaźnika akceptacji, przeczytaj regulamin każdego katalogu ostrożnie. Nie pisać długo i niechcianej lub słowa kluczowe pełne tytuły. Wpisz swój opis jednego lub 2 zdań. Charakter opisowy i pomocny. Wybierz kategorię “katalogów internetowych”. Jeśli istnieją podkategorie, takie jak płatne, wolne, wzajemnego … wybrać najbardziej najlepsze dla swojego katalogu stron.

KROK 5: społecznościowym

Przesyłanie katalog stron na stronach internetowych social bookmarking jest tak proste jak złożenie do katalogów internetowych. Można skorzystać z listy Websites Najpopularniejsze Zakładki społeczne i przesłać katalog stron na tych stronach, jeden po drugim.

KROK 6: Reklama & Link Exchange

Można kupić banerowych lub linku reklamy ze stron internetowych związanych z katalogu można dokonać wymiany linków z innych katalogów internetowych lub katalog aukcji internetowej. Możesz przeszukać forum, aby znaleźć wszelkiego rodzaju reklamy i linki możliwości wymiany.

KROK 7: Tajemnice i rady

Można wyszukiwać “katalog stron” w Google, aby znaleźć katalogi, które pojawia się w pierwszych stronach. Idź do Alexa i znaleźć informacje o tych katalogów Alexa. W Alexa nie jest miejscem, które można zobaczyć, jak wiele stron internetowych z linkami do tego katalogu. Kliknij na nią i znaleźć na stronach internetowych, które linki do tego katalogu. Idź jeden po drugim i spróbuj dodać do tego katalogu stron internetowych z reklamą, wymiany linków lub jakikolwiek sposób, że można to zrobić.