Jeden innowacyjne wypełniacze stosowane w materacach Askona

Jeden innowacyjne wypełniacze stosowane w materacach „Askona» – Viscolatex. Naturalny materiał z „pamięci” ma formę kształtu ciała, tworzy poczucie nieważkości. Likwiduje nadmiar ciśnienia z wystających części ciała, dzięki czemu sen silny i spokojny.
309_baby132

Wyłącznie stёzhke materace „Ascona” dotyczy materiału Bamboell. Ta lekka tkanina włóknina składająca się z włókien bawełnianych i bambusa – lub wełny. Reguluje równowagę wilgotności i temperatury na powierzchni materaca, w zależności od pory roku www.banaby.pl ( „zimowej” i „lato” stronie). włókna bambusowe mają naturalną funkcję antybakteryjną, zapewnia uczucie świeżości i chłodu.
Większość tkanin używanych do pokrywania materace „Ascona” treated przeciwbakteryjne i impregnacji antystresowy.

Połączenie innowacyjnych i naturalnych materiałów, produkcji wysokiej technologii, oryginalne decyzje projektowe oparte na danych medycznych badań sugerują, materace do spania „Ascona” wśród najlepszych pod względem profilaktyki chorób kręgosłupa.

Który jest lepszy niż materace lateksowe lub wiosną?

Wybierając materac, wiele osób myśli o tym, co dać pierwszeństwo odmian – lateksowy materac lub sprężyny. Najbardziej interesujące jest to, że lateks jest stosowany jako materiał na wiosnę www.banaby.pl i materace sprężynowe. Więc pytanie powinno być raczej: kupić sprężynowe materace z lateksu lub każda inna.
materace lateksowe

Lateks – specjalny materiał. Wywodzi się z soku drzewa Gibei. Cała plantacja tych drzew są uprawiane w tropikach, a ich sok jest zbierany, nacinanie kory. W powietrzu twardnieje, nabywanie elastyczność i plastyczność. Jest to kauczuk naturalny. Stosowany jest w wielu gałęziach przemysłu, lecz wszędzie nie w czystej postaci, lecz jako składnik materiałów syntetycznych.

Przemysł snu wykorzystuje tak zwaną piankę lateksową. Uzyskuje się ją poprzez zmieszanie gumy naturalnej lub syntetycznej www.banaby.pl i jest poddawana specjalnej obróbce. W rezultacie, lateks ujawniono szczególną strukturę porowatą, podobną do plastra miodu pszczół. Komórki te wypełnione powietrzem dostarczają materiały o specjalnych właściwościach – jest dobrze oddychająca, staje się wystarczająco miękka, a jednocześnie sprężystej, to utrzymuje swój kształt.