hokeiści rozpocząć szkolenie w niemieckim Cup Hudačko zastąpiony Čiliak

Bratysława. Słowacki zespół hokejowy we wtorek spotkał się po raz pierwszy w sezonie, przed opuszczeniem Cup niemieckiego w Monachium przejść krótkie szkolenie w Bratysławie.

Słowacy zapisać w Monachium od piątku do niedzieli (7 listopada do 9) stopniowo przed wyborem Kanady (16,30), w Niemczech (16:15) i Szwajcarii (13,15).

Trener Vladimír Vůjtek przedtem nagle zrobić wtorek jedna zmiana z bramkarzem Júliusa Hudáčka Orebro zastąpił w zespole goalman Kometa Brno Marek Čiliak. Spartanie dołączy później

W Bratysławie koncentracja nie osiągnęły jeszcze nawet parę Juraj Mikuš, Lukáš Cingeľ Sparty Praga.Legioniści z Czech mają wtorek obowiązki klub nocny, Sparta zagra u siebie w pierwszej rundzie ostatnim meczu Ligi Mistrzów 2014/2015 przeciwko Szwecji Linköping.

„Julo Hudáček zostało rannych w ostatnim meczu, więc musieliśmy wymienić. Juraj Valach miał pewne problemy, gorączkę i przeoczył dwie gry. A teraz jest tu, a on czuje się dobrze”, powiedział trener Vůjtek.

Zespół jest tylko sześć nowi przybysze – Obrońcy Adam Jánošík Oldřich Kotvan Lukáš Kozák i do przodu Dalibor Bortňák Lukáš Cingel i Roman rac.Najbardziej doświadczony człowiek znalazł wybór za Ivan Švarný się z 79 reprezentującego ich rejestracji.

W porównaniu do zeszłotygodniowej nominacji wystąpiły dwie zmiany – oprócz mija również jednym z ataku: kontuzjowany David Climber zastąpiony Tomáš Sýkora.

„Kader Prymas zawodników z Czech i Słowacji Extraliga. Kiedy ktoś jest również ze Szwecji, Finlandii, Białorusi i KHL. Nie do końca do naszego gustu, ale jest to okazja, aby spróbować innych graczy.”

„Przykro mi, że szkoda nie może przyjść Radoslav Tybor, Peter Mikuš i René Vydarený. Najbardziej dominującym ponownie jak w przeszłości Cup Deutschland pojawiają się nowych graczy. A niektóre z nich mogą wywalczyć drogę do mistrzostwa świat „, powiedział trener Vladimír Vůjtek.Gracze z dobrej jazdy na łyżwach

Mimo większej liczby mniej doświadczonych graczy nie ma głównego podróży autokar z reprezentacją w Monachium tylko do nabierania doświadczenia niezależnie od wyniku.

„To młodszych piłkarzy, hokeistów są przyszłością słowackiego hokeja. Chcieliśmy iść inną drogą, ale Cehlárik lub Černák przejść do dwudziestu. To ostatnie wspólne działanie MŚ grudzień«młodzież».”

„W Niemczech nie chcemy iść tylko zbierać doświadczenie. Uważam, że trzy gry mogą być dużo chłopców. Jestem przekonany, że to zabije dobry wynik.Są to wszyscy gracze z entuzjazmem, smaku i dobrego łyżwach, „powiedział Vůjtek.

Na spotkaniu w Bratysławie też przyszedł Marek Viedenský przez Słowację ostatniej reprezentowany na World Cup 2014 w Mińsku. Atakujący fiński Hämmeenlinny ma na swoim koncie dziewięć międzynarodowe mecze i cztery gole.

„Jestem bardzo oczekuje na reprezentatywnym zespole. Forma klubu chciałby dobrze pokazać na arenie międzynarodowej. W naszej formacji Hämmeenlinne dostaje wystarczająco dużo miejsca, możemy się rozwijać. W Niemczech jest to młodszy zespół, ale wszyscy wiemy, grać w hokeja, a my postaramy się reprezentować Słowacja, „powiedział Marek Viedenský. Prezentacja Kader Słowackiej w Pucharze Niemiec