Gyömbér złamał kość w kostce, a nie do czterech miesięcy

Catania. Słowacki piłkarz Norbert Gyömbér rannych na wieczór szkolenia środę Catania i złamaną kość w kostce to prawdopodobnie czeka czterech miesięcy przerwy.

Pochodzący z Revúcej czeka pracy, która przedłużyła pierwotnie przewidywanego dwumiesięczną przerwę gier. Gyömbér nie będzie dostępna trener John Kozak Słowacji w nadchodzącym meczu z Macedonią, a nawet w przygotowaniu Finlandii.

Gyömbér ulegają specjalistycznych badań, Rzym, potwierdzając złamanej kości stawu skokowego. „W środku treningu byłem na ciężki grunt podmočenom poślizg i niestety zabrał kostkę. Kości w nim został złamany. Pierwsza diagnoza miałem przerwę około dwóch miesięcy, ale klub wysłał do dalszej analizy do Rzymu.Wykazały one, że muszę mieć operację i brak woli, niestety, dłużej. Mecz powinienem Skład pierwszych czterech miesięcy „, powiedział dzienny Sport Gyömbér.

Na-letni piłkarz to pierwszy poważny uraz w jego karierze. Gyömbér w drużynie narodowej pokazał swoją wszechstronność, Ukraina grał w środku przeciwko Hiszpanii jako defensywny pomocnik wobec Białorusi po lewej stronie tylnych rzędach.

„I rannych należą do piłki nożnej. W przyszłym tygodniu jadę do Rzymu, gdzie przeszedł operację. Potem czekają na rehabilitację i szkolenia. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze.Przykład biorę od Dura Kuck, który po kontuzji pleców w świetnej formie „powiedział Sport Norbert Gyömbér.

” Damage Nora Gyömbér jest poważnie skład doda sałatki Kornel „, powiedział w piątek po południu do Agencji SITA piłkarze torów Słowacji Ján Kozák, dodając: „dla Nora szukaliśmy kogoś do stoperská post, wybraliśmy Kornel. Piłka nożna przynosi również takich sytuacjach urazów – jak w przypadku Gyömbér – niestety dołączyć. Z tego nic nie można zrobić. „

Od Kamenica nad Hronom przyjście Salata najcenniejsza Koszulka przedstawiono dotychczas 29 razy i zdobył jednego gola.Uczeń Sturova i były zawodnik Matador Puchov, Artmedia Petrzalka, Bańska Bystrzyca Slovan Bratislava i rosyjski klub FK Rostów i Tom Tomsk w Jersey A-Team Słowacji ostatni przedstawiony w pojedynku przygotowawczych maja w Petersburgu przeciwko Rosji (0: 1), w którym paskudny 68 Viktora Pečovského min.