Dziś jest rysowane euro. Słowacy, którzy chcą w tej grupie?

Bratysława. Dziś w Paryżu na porządku dziennym partii europejskiej piłce nożnej i nie tylko Słowacy powiedziano przeciwko takim przeciwnikom dostać.

Ostatni mistrzowie Europy z Hiszpanii, nikt ze słowackich zawodników, trenerów i urzędników w grupie życzenia.

„nie nam usiąść. Z drugiej kosz nie chcą lub Chorwacja, „wyjaśnił krajowy trener zespołu Ján Kozák.

W sobotę wieczorem o szóstej w Pałacu Kongresowym w Paryżu ceremonii wyciągnie Mistrzostw Europy .//

odliczanie trwa w Paryżu! Podekscytowany? # EURO2016 UEFA EURO Wysłany przez w piątek, 11 grudnia 2015

Po Słowacji będzie reprezentowany przez grupę ośmiu członków, Kozak, ale zabraknie.

„Ja nie lubię latać.Koledzy już uzgodnione, że te rzeczy będą przechodzić na „wyjaśnił na stronie Football Association Kozak.

Innym niezamierzonym zespół jest Belgia. szef Unii Ján Kováčik wybrałby krajowy francusku.

„opiera się na fakcie, że będą one mieć i możemy. Rejestracji również, że w zespole nie są całkowicie idealne związki wchodzące politycy, którzy powinni lub nie powinni reprezentować.To wszystko może odgrywać rolę „zasugerował.

Kováčik zasugerował, że kontynuacja artykułu należy do treści premium Sme.sk Ty też możesz być subskrybentem roczna subskrypcja € 29 Zamówienie Zapisz się do € 17,80 w w porównaniu z miesięczną subskrypcją kwartalny abonament 9,90 € Zamówienie Zapisz € 1.80, w porównaniu z miesięcznego abonamentu miesięcznego abonamentu w wysokości € 0.98 € 0.98 Book Cena obowiązuje dla nowych abonentów w pierwszym miesiącu. Pozostałe miesiące są w cenie € 3.90.Mam już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytanie i wywiady z załącznikami TV OKO / Świat TV, weekendy i nieograniczony forum dokumenty do dyskusji nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android i iPhone Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium Sme.sk odblokować ten artykuł 0.50 € unlock Po dokonaniu płatności artykule kilka sekund odblokowuje i można kontynuować czytanie roczny abonament 29 zł Zamów Zaoszczędź do € 17,80, w porównaniu z miesięczny abonament miesięczny p redplatné 3,90 € Zamów już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytania i wywiady z załącznikami OKO TV / TV świata , weekend Forum i nieograniczoną liczbę dokumentów dyskusyjnych nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android oraz iPhone