Dostatočne spite – je kľúčom k zdraviu a aktívneho rastu dieťaťa

Dostatočne spite – je kľúčom k zdraviu a aktívneho rastu dieťaťa. Z tohto dôvodu organizácia rekreačných oblastí by sa malo pristupovať s veľkou zodpovednosťou. Riadne sa nachádza detská postieľka by nemal byť umiestnený v prednej časti dverí a otočil sa čelom k oknu. No, či to bude hraničiť na východnej stene. Snívať o dieťa detský nábytok bol pokojný a silný, by ste sa mali vyhnúť umiestnením na policiach na sedenie a skrine. Nadbytočné ako vôľa krabice s hračkami a vecí pod posteľou. Nebuďte prekvapení, ale aj neporiadok a nečistoty pod kotvisko sa môže stať bariérou pre vstup do režimu spánku.
det1
Kým všestrannosť moderného detského nábytku má dostatočne široké dopytu zo strany rodičov, napriek tomu sú často podobné úspory priestoru prichádza na úkor pozitívna koncentrácia energie. Kombinácia oboch spálne a pracovňa alebo hrať plocha vedie k zmäteniu energetických tokov, čo má za následok efektivity všetkých aktivít je výrazne znížená. Žiadne výnimky sú celkom populárne a poschodovej postele. Energetická spí na spodnej vrstve dieťa bude systematicky potláčané energiu spí na vrchole. Ale prevaha zelených odtieňov v rekreačnej oblasti prispeje k vysoko kvalitný a zdravý spánok.

Miesto detská postieľka na Feng Shui, aby vaše dieťa zdravý spánok

Miesto detská postieľka na Feng Shui, aby vaše dieťa zdravý spánok
Na usporiadanie detskej izby, pokúsiť sa dať prednosť prírodných materiálov. Tie sa vyznačujú vysokou ekologickou, ľahkú údržbu a príjemnú textúru.

Podlaha z korku, zabraňuje detský nábytok hromadeniu prachu, priaznivého pre pohybového aparátu dieťaťa, nevyvoláva alergie, a okrem toho má vynikajúce zvukovo izolačné schopnosti.

Drevený nábytok prináša v detskej izbe pocit tepla a útulnosti. Vypĺňa priestor prírodnej energie potrebnej pre včasné rast dieťaťa. Nábytok s ostrými rohmi je považovaný za úplne neprijateľné. Na jednej strane, to je hrozbou pre zraniť, ale na druhej strane – nepriaznivé energetických tokov.

Veľa z prírodných materiálov a pády ostré rohy – dôležitých princípov Feng Shui

Veľa z prírodných materiálov a pády ostré rohy – dôležitých princípov Feng Shui
V prípade, že regenerácia dieťa si s princípmi Feng Shui, potom vyzdvihnúť priestor pre modré alebo žlté záclony z ľanu, bavlny alebo viskózy. Modrá farba pomáha sústrediť sa, a žltá – telo uvoľňuje a napĺňa nové sily.

Starostlivo naplánovať umelé osvetlenie detský nábytok. Najlepšie je prítomnosť rôznych svetelných zdrojov. Táto pravidelná výmena žiaroviek fúkaných – povinné udalosť. Zelenej a žltej lampy, tienidlá a lampy odtiene sú najviac harmonické.