Detroit marveled w wyniku Tatarova, Halak odsunięty Plekanec

Nowy Jork. Tomáš Tatar grał w NHL jednym z najlepszych meczów w sezonie. Na przekonujący zwycięstwo nad Detroit potężny Nashville 5: 2, hokeista słowacki przyczyniły się dwie bramki i wspierana.

Oprócz Tatara kwitła i jego koledzy z drugiego ataku Gustav Nyquista i Riley Sheahan, trio całkowicie przypisać do trzech bramek i cztery asysty. Tatar stał się pierwszą gwiazdą gry.

„Są naprawdę wielki gracz, który w tej chwili czuję lód bardzo dobrze”, powiedział trener Mike Babcock z Detroit.

Tatar pomagać widać, że początkowy Nyquista już na 57-sekundową mecz. Po 13 minutach, słowacki napastnik strzela z lewej krąg wzrósł do 3: 0 i 40 minut po power play była interwencja było 5: 1 dla domu.Pierwszy ma 20 bramek

„Z Nyquista i Sheahan grają razem od dawna i na lodzie usiedliśmy. Współpracuje między nami w porządku chemia. Obecnie gra cały zespół bardzo dobrze. Hockey mówimy, ponieważ wygrywa i wszystko jest w porządku „, odpowiedziała tatarski. Wspaniałe Drugim celem Tatara.

Słowacki z dwóch odsłon przekroczyła po raz pierwszy w swojej karierze 20 goli w sezonie. Do tej pory dał ponad 19, który zdobył w Lansky sezonu. Musiał im 73 gier, teraz w jego 20 goli zarządzane 45 spotkań.

„Staram się myśleć o tym dużo, ale oczywiście jestem szczęśliwy, kiedy robię to zespół Rifle wygrywa. Ani sobie sprawę, że już dał 20 bramek.Biorę ją jako kolejny dobry mecz, że wygraliśmy i że czekam najbardziej, „odpowiedział tatarski.

Strzelił już w trzecim meczu z rzędu i seria punkt wyciągnął cztery gry (cztery bramki, dwie asysty). Tatar najlepszym strzelcem i klub produktywność Detroit jest trzecią gwiazd Henrik Zetterberg i Paweł Daciuk. pierwsza bramka Tatarzy.

Starając się Jaroslav Halak, który przybył do Montrealu lodzie sześć goli i 54 minut po tym jak uderzył trener Tomas Plekanec udało New York Islanders przegrane w ofensywie meczu 6:…4.

Halak musiał lodu, jego dawny klub 27 interwencje pierwszą gwiazdą meczu był Czech naprzód Plekanec, który strzelił dwa gole i dwie kolejne asysty

„Wiosna z pewnością jest bardzo sfrustrowany, ponieważ chciał pokazać tutaj.W obronie, jednak graliśmy źle, a gracze mu pomóc, „powiedział trener Islanders Jack Capuano.

Halak wystawiany drugi dzień z rzędu noc przed vychytal zwycięstwo Pittsburgh”. Powiedział, że czuje się dobrze i chce złapać. Zdecydowaliśmy się dać mu szansę „, powiedział trener. Statystyki Słowaków w NHL

Jaroslav Halák wysp (New York) 33 24 9 0885 78 2,36 91,2%

Nazwa następuje numer odchytaných dopasowania. wygrywa, straty, straty po dogrywce, interwencje, cele przeciw, średnia goli na mecz, a odsetek procentowych interwencji Gaborik nie przylatujący

Marián Gáborík na koniec drugiego okresu wspomaganego przez Anze Kopitar w czołowym można zobaczyć, że w Los Angeles nad Anaheimom zwycięstwa ale w końcu, po przeprowadzeniu kontroli goście zadowoleni. Decydująca bramka dała Szwed Jakob Silfverberg, Gáborík następnie jako ostatni zawodnik w Los Angeles karnych swojej szerokiej nalotu.Gáboríková wspaniałe podanie Kopitar.

W sobotę zespoły zaprezentowały swoje koszulki i Andrej Sekera, Zdeno Chára, Tomáš Kopecký i Richard Pánik. Zwycięstwo cieszył tylko siekierę. Karolina okazują się triumfalnie do swojego zespołu w Ottawie 3: 2 dwa punkty plus.

Toronto stracił panikę St. Louis 0: 3 i zbierając czwartej porażki w rzędzie po lodzie flaczki lodowiska przeciwnikom z wynikiem 1:12. Zmiana trenera (Randyho Carlyla zastąpić Peter Horachek) Toronto przegrali pięć z sześciu meczów. Panik grał na skrzydle trzeciego ataku prawie jedenaście minut.