Chodziki dla niemowląt

Zabawki_dla_dzieci

Zabawki dla dzieci do roku zdjęcie

Jakie umiejętności rozwijają się: granie, leżenie na brzuchu, toczenie, wyciąganie rąk do centrum lub leżenie na plecach lub siedzeniu, umiejętność wyciągania ręki i chwytania, koordynacja rąk i oczu, poczucie objętości

Wiek: 0-12 miesięcy

Opracowanie maty dla dzieci można chodziki dla niemowląt wykorzystać dosłownie od samego początku. Niektóre z nich są bardzo drogie i potrzebujesz najbardziej powszechnych, które możesz powiesić wiele zabawek i grzechotki.

W rzeczywistości dzieci odróżniają tylko bardzo kontrastujące obiekty (zwłaszcza czarno-białe) w odległości około pół metra, dzięki czemu rozwijająca się mata dziecięca musi być jasna, kolorowa i kontrastowa.

Pamiętaj, aby powiesić zabawki na plastikowych zawieszkach, aby dziecko nauczyło się wyciągać i chwytać. Umieść zabawki w różnych miejscach: te, które znajdują się w środku ciała dziecka, pomogą nauczyć się trzymać ręce w centrum (co jest bardzo ważne), jeśli zabawka zwisa z boku, pomoże nauczyć się toczyć na boku, a następnie – na brzuchu.

Nie usuwaj maty, gdy dziecko nauczy chodziki dla niemowląt się przewracać, siadać lub czołgać się. Samo dziecko może znaleźć takie zastosowanie dla tych wiszących zabawek, których nie miałeś pojęcia.

Plastikowe łańcuchy

Zabawki dla dzieci do roku zdjęcie

Jakie umiejętności rozwijają się: umiejętność sięgania i chwytania, koordynacja rąk i oczu, test „zęba”, badanie dotykowe przedmiotu

Wiek: 0-12 miesięcy lub więcej

Zestaw plastikowych pierścieni, które są połączone w łańcuch, jest jedną z najbardziej wszechstronnych zabawek dla dzieci poniżej jednego roku życia i kosztuje pensa.

Możesz powiesić je na poprzeczce do rozwijającego się dywanu lub przymocować do siedziska w samochodzie i na wózku inwalidzkim, aby zapewnić stałą rozrywkę chodziki dla niemowląt, a dziecko nie będzie ich wyrzucać, gdy dorośnie.

Chociaż te kółka nie są tak miękkie jak zabawki, które dzieci gryzą, gdy mają zęby, dzieci uwielbiają ciągnąć je do swoich ust, badając nierówną powierzchnię pierścieni.

Te zabawki są koniecznością zarówno dla dzieci, jak i dla tych, którzy ich obserwują.

Więcej: sklep AlaKoala.pl